Informatyk

Zadania:
  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows Server 2016-2019 - doświadczenie w administrowaniu (Microsoft AD, Policy Group, DNS, IIS, DHCP, Serwer terminali, Serwer plików),
  • znajomość terminów Bezpieczeństwa Informacji w przedsiębiorstwie,
  • znajomość usług sieciowych i administracja siecią LAN (mile widziany certyfikat CCNA, znajomość sprzętu Cisco),
  • konfiguracja i utrzymanie laptopów oraz komputerów stacjonarnych (Microsoft Windows 10, Microsoft Office programy biurowe) - zarządzanie przez AD,
  •  znajomość technologii wirtualizacji (VMware) i pracy serwerów w trybie HA,
  • znajomość języka C#, .Net, JSON, T-SQL,
  • znajomość Visual Studio (.Net, C#),
  • wersjonowanie projektów Git.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • pakiet dodatkowych świadczeń płacowych i pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • pracę w zgranym zespole.