Technolog papiernictwa

Zadania:
  • opracowywanie mieszanek celulozowych z uwzględnieniem specyfikacji przetwarzania w celu uzyskania pożądanych opakowań papierowych,
  • kontrola specyfikacji mieszanek surowcowych,
  • wsparcie w obszarze badawczo-rozwojowym na poziomie przetwarzania różnych mieszanek celulozowych/papieru,
  • inicjowanie projektów dotyczacych nowych technologii oraz badanie innowacji na rynku,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez zastosowanie wysokiego poziomu wiedzy technicznej dotyczącej właściwości papieru (materiału) i jego wpływu na proces powstawania opakowań,
  • zapewnienie przepływu informacji w grupie oraz szerzenie wiedzy z zakresu papieru i jego właściwości.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe preferowane: Papiernictwo, Technologia Papieru/Drewna, Chemia, Poligrafia, Inżyniernia Procesowa lub Mechaniczna,
  • doświadczenie w branży producentów papieru/pulpy/opakowań,
  • znajomość przetwórstwa papieru, pulpy, technologii formowania,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość programów CAD (mile widziany Inventor, Solidworks),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • biegła znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowe o pracę, zatrudnienie na pełny etat,
  • pakiet dodatkowych swiadczeń płacowych i pozapłacowych,
  • możliwości rozwoju zawodowego,szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    udział w targach i konferencjach targowych,
  • pracę w zgranym zespole.