Key Account Manager

Zadania:
  • nawiązywanie i wzmacnianie relacji biznesowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • monitorowanie rynku, poszukiwanie nowych możliwości biznesowych,
  • współpraca z Działami Product Design, Produkcji i Logistyki,
  • komunikowanie się z międzynarodowymi klientami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • zdolność do nawiązywania trwałych relacji biznesowych,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w powierzone zadania.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • pakiet dodatkowych świadczeń płacowych i pozapłacowych,
  • możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • pracę w zgranym zespole,
  • udział w międzynarodowych imprezach targowych i konferencjach branżowych.