Opiekun klienta

Zadania:
  • Utrzymanie i rozwijanie relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku, poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Współpraca z Działem Product Design, Działem Produkcji i Logistyki
  • Budowanie i wzmacnianie komunikacji z międzynarodowymi markami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Indywidualne podejście do klienta
Oferujemy:
  • Pracę w polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Umowa o pracę
  • Pakiet Benefit
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Udział w międzynarodowych imprezach targowych i konferencjach branżowych