Operator maszyny termoformującej

Zadania:
  • przygotowywanie maszyn i urządzeń do realizacji zadań produkcyjnych,
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • bieżąca konserwacja polegająca na utrzymaniu właściwej czystości części maszyn,
  • pomoc w naprawach i konserwacjach,
  • dbałość o optymalny przebieg produkcji, jej wydajność i minimalizację strat materiałowych,
  • dbałość o jakość produktu i bieżące kontrolowanie tej jakości,
  • wypełnianie bieżących raportów produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji stanowiskowej
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • sumienność i dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności lub zdolności do naprawy maszyn i rozwiązywania problemów technicznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • praca zmianowa

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • umowa o pracę,
  • pakiet Benefit,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym zespole,