Operator maszyny termoformującej

Zadania:
  • przygotowywanie maszyn i urządzeń do realizacji zadań produkcyjnych
  • obsługa linii produkcyjnej
  • bieżąca konserwacja polegająca na utrzymaniu właściwej czystości części maszyn
  • pomoc w naprawach i konserwacjach
  • dbałość o optymalny przebieg produkcji, jej wydajność i minimalizację strat materiałowych
  • dbałość o jakość produktu i bieżące kontrolowanie tej jakości
  • wypełnianie bieżących raportów produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji stanowiskowej
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • sumienność i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności lub zdolności do naprawy maszyn i rozwiązywania problemów technicznych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • praca zmianowa

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na pełen etat
  • umowa o pracę
  • pakiet Benefit
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym zespole